Таг: нов стационар

Шилегов го разгледа и покажа новиот стационар за кучиња ,,Лајка“

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов, најави дека многу бргу ќе биде отворен новиот стационар за бездомни кучиња ,,Лајка“. Еве...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com