Таг: нов ургентен центар

Прилеп доби нов Ургентен центар и реновирано Акушерско одделение

,,Со новоизградениот Ургентен центар и реновираното Акушерско одделение, прилепската болница станува врвна и европска институција. Сите пациенти во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com