Таг: нов црн рекорд

Нов лош рекорд, од 1.831 тестирани позитивни на Ковид 19 се...

Во последните 24 часа се направени 1831 тестирања, а регистрирани се 243 нови случаи на ковид-19 во: - Скопје...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com