Таг: нокиа

Старо-новата Нокиа повторно на пазарот

Речиси 17 години по првото појавување, некогаш најпопуларниот модел на мобилен телефон  ,,Нокиа 3310“, повторно е на пазарот. Новата верзија може да се купи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com