Таг: нормализира

Од утре почнува постепено враќањето на животот во нормала

Министерот за здравство, Венко Филипче,на вчерашниот и денешниот состанок со Комисијата за заразни болести и врз основа на анализата на состојбата со...

Се нормализира сообраќајот на автопатот Велес-Скопје, критично во источна Македонија

(обновено) Последни информации од АМСМ за состојбата на патиштата по 10 часот: УКИНАТА ЗАБРАНА: Забраната за сообраќај за сите видови возила за патниот правец Велес-...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com