Таг: обавезно

,,Супа обавезно да јадете…мама“

,,Добив многу честитки и неизмерно сум ви благодарен. Но, оваа ми е омилена. Како уште да имаме 12 години 🙂 Мајка си е мајка 🙂 Среќна нова 2018...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com