Таг: обединети за македонија

Обединети за Македонија дава поддршка на Заев и новата Влада

,,Обединети за Македонија искажува срдечност кон актот на доделување на мандатот од страна на Претседателот на државата и укажува на фактот дека во овој...

Бошковски и ОМ ги повикаа ,,своите браќа и сестри вмровци“ да...

,,Обединети за Македонија како партија со јасна вмровска идеологија, ги повикува своите браќа и сестри вмровци за разбирање на сериозноста на ситуацијата и да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com