Таг: обезглавена

Жена обезглавена и уште две лица убиени со нож во Ница

Терористички напад се случи утрината во францускиот град Ница, сличен на оној во Париз кога со сечење на главата беше убиен наставник...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com