Таг: обесен

Се обеси работник во кругот на фабриката ,,Гоша“ во Смедеревска Паланка

Заради тешката материјална состојба во која се наоѓал, работник на фабриката за шински возила во Смедеревска Паланка, Р Србија, си го одзел животот со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com