Таг: обжалени казни

Обжалени одлуките за парични казни на обвинителките Јанева и Фетаи

Денеска до Основниот суд Скопје 1 Скопје поднесени се жалби против одлуката на Судот со која на Специјалната обвинителка Катица Јанева и на јавната...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com