Таг: Облак

И на Охрид му се случува Скопје и Тетово, градот потона...

Охрид е потонат во море од облаци. Кога се гледа од околните брда и планини, не може да се видат ниту градот, ниту езерото....

Облакот

by Биба

Атлетико одби 75 милиони евра за Јан Облак

Летниот преоден рок одамна заврши, а во него се случија многу работи. Во прв план на јулската шопинг грозница беа рекордниот трансфер на Пoл...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com