Таг: облачно

Времето денеска

Времето денеска ќе биде облачно и магливо наутро, ведро во текот на денот. Сосема мала облачност, претежно во околината на планините во западниот регион се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com