Таг: објави

Вучиќ објави: Почина српскиот патријарх Иринеј

Срспкиот претседател, Александар Вучиќ, утрината со црно бела фотографија објави дека починал патријархот на СПЦ, Иринеј.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com