Таг: овална соба

Бес на социјалните мрежи заради узурпацијата на Овалната соба од Иванка...

Фотографијата што ја постави ќерката на американскиот претседател Иванка Трамп на социјалните мрежи, на која се гледа како таа седи на претседателското место во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com