Таг: огин

Бугарскиот европратеник Џамбаски на Твитер: Македонија без Бугари, огин да ја...

Бугарскиот европратеник, Ангел Џамбаски, кој е избран на таа позиција како кандидат на партијата ВМРО-БНД на Каракачанов, напиша провокативен и опасен пост...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com