Таг: оградување

Заев:Законите важат и за Максим Димитриевски, нормално е да се оградиме...

,,Се оградивме како партија од Максим Димитриевски. Заради тоа што добил санкција од власта предводена од својата политичка партија поради негови недоследности,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com