Таг: оздравен

Зеќири: На најголемиот непријател не му го посакувам ова што го...

По 15 дена борба со Ковид 19, потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зеќири објави дека со семејството ја победиле болеста. Бескрајно е благодарен...

Сведоштво на заразен кој во домашни услови во Австрија прележал КОВИД...

Аднан Ибраковиќ, кој живее во Грац, Австрија, за Алџезира Балканс раскажува како сам во домашна самоизолација се изборил со коронавирусот.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com