Таг: олбрајт

Медлин Олбрајт е подготвена да се декларира како муслиманка заради Трамп

Поранешната американска  државна секретарка Медлин Олбрајт на Твитер реагираше дека е подготвена да се декларира како муслиманка заради рестриктивната мигрантска политика на новиот американски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com