Таг: олга лозановска

Сопругот на пратеничката Лозановска од ВМРО ДПМНЕ со недоличен коментар за...

Ова го напишал сопругот на пратеничката од ВМРО ДПМНЕ, Олга Лозановска.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com