Таг: оливер андонов

Оливер Андонов е законски разрешен, антикорупциска го одби приговорот

Антикорупциската комисија го одби приговорот на Оливер Андонов, поранешниот директор на ЈП „Јасен“. Тој се жалеше дека бил незаконски разрешен. Според антикорупционерите, одлуката за...

Оливер Андонов поставен за директор на ЈП ,,Јасен„?!

Оливер Андонов ќе раководи со Јавното претпријатие ,,Јасен„, неофицијално дознава А1он. Ова назначување доаѓа токму во момент кога шумскиот резерват Јасен и воено инфраструктурните...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com