Таг: оливер ивановиќ.тензии

Апсењето во северна Косовска Митровица наводно поради истрагата за убиството на...

Според соопштението на Косовските полициски сили, по налог на надлежен суд извршени се рации во северна Косовска Митровица, а во врска со убиството на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com