Таг: омиш

Неверојатна снимка: Мотоциклист за влакно избегна сигурна смрт на магистралата кај...

Хрватските портали објавија видео направено со камера поставена во автомобил кое регитрираше пад на мотоциклист на магистралата крај Омиш.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com