Таг: опериран

Алекс Фергусон итно опериран по мозочниот удар

Легендарниот менаџер на Манчестер Јунајтед, Сер Алекс Фергусон, е итно опериран по мозочниот удар, пренесуваат англиските медиум. Тој изутринава бил однесен во болница и според медиумите на...

Во Алит Абази, кандидат за градоначалник, било пукано во грб

ЈО објави официјално соопштение во кое информира за вчерашниот инцидент во Кичево кога беше ранет независниот кандидат за градоначалник, Алит Абази: Според првичните сознанија до...

ТВ24:Кочан утрината опериран на Кардиологија

Утрово на Клиниката за кардиологија врз Сеад Кочан била извршена хируршка интервенција-потрвдуваат за ТВ 24 извори од Клиниката. Според нив, интервенцијата ја извршил кардиохирургот Сашко...

Модриќ успешно опериран

Фудбалскиот клуб Реал Мадрид соопшти дека играчот од тој клуб Лука Модриќ денес е успешно опериран. „На Лука Модриќ успешно му е, артроскопски, оперирано левото...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com