Таг: оправдува

ДУИ молчи, Груби го оправдува блокирањето на Парламентот

Петти ден молк во ДУИ откако изминатиот петок се собраа на претседателство во партијата и најавија дека интензивно ќе разговараат за изнаоѓање начин за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com