Таг: општина прилеп

Во Прилеп не се регистрирани нови случаи на КОВИД 19

Општина Прилеп објави информација за состојбата со коронавирусот во општина Прилеп за денеска, вторник 26 мај: Во општина...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com