Таг: осми јануари

Во недела температури до -12, ноќните до -22

Според прогнозата на УХМР во текот на ноќта, седми кон осми јануари,  температурата ќе се спушти до -22 степена во Берово и Лазарополе, во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com