Таг: основен

Никола Груевски наскоро оди во затвор на отслужување двегодишна казна затвор

Второстепената пресуда за предметот со КОК бр. 59/17 од обвинителството означен како „Тенк“ ,од Апелациониот суд - Скопје денеска беше доставена до Основниот суд...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com