Таг: основно училиште

Парите од катна гаража се пренаменети за новото основно училиште...

Градоначалникот на општина Центар, Андреј Жерновски, заедно со советниците и вработените во општината, денеска извршија увид во текот на градежните работи на новото основно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com