Таг: оставено србија

Го оставила своето бебе во такси во Врњачка Бања и на...

Тукушто родено бебе, 40 годишна мајка од Трстеник во Србоја, вчера го оставила во корпа во таксито со кое патувала до Врњачка...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com