Таг: острава

Се самоуби повеќекратниот убиец од чешкиот град Острава

Локалната полиција во чешкиот град Острава, соопшти дека лицето по кое се трагаше поради повеќекратно убиство во една болница, се самоубило.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com