Таг: отвира врати

Данев призна од говорница дека Договорот со Грција ги отвора вратите...

,,Мора да признаеме и отворено да кажеме пред граѓаните на Република Македонија дека Договорот со Грција ги отвора вратите за брз влез на Македонија...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com