Таг: отворени граници

Македонските државјани од 1 јуни ќе може да патуваат во Црна...

Националното координативно тело за заразни болести на Црна Гора, вчера констатираше дека епидемијата на КОВИД 19 во Црна Гора е целосно...

Од денеска во Србија се влегува без негативен тест за коронавирус

Во соседна Србија од денеска се отвораат границите за сите патници и тоа без негативен тест за коронавирус. Вака...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com