Таг: отежната соработко

СЈО се жали на отежната соработка со Основен суд Скопје 1

Специјално јавно обвинителство во денешното соопштение се жали дека отежнатата соработка со Основен суд Скопје 1 и натаму продолжува. Не се прифаќа ниту едно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com