Таг: отисоци

Пендаровски нема против да се земаат отисоци од прст на пописот,...

Претседателот на државата, Стево Пендаровски, во вчерашното интервју за МТВ, рече дека нема против ако се договорат партиите на претстојниот попис да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com