Таг: отпатува

Заев отпатува на еднонеделен зимски одмор во Италија

Премиерот, Зоран Заев, од денеска па до 17-ти јануари ќе го користи својот зимски одмор, информираше владиниот портпарол, Миле Бошњаковски. На денешната прес конференција, Бошњаковски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com