Таг: отповика

Трамп ги отповика сите американски амбасадори низ светот

Новиот американски претседател Доналд Трамп ги отповика сите амбасадори низ светот што се именувани од поранешниот претседател Барак Обама. Според ,, Индипендент" тој побарал сите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com