Таг: отровни хемикалии

Мета: Меѓу експлозијата во Бејрут и хемикалиите од ОХИС нема споредба,...

Нема споредба меѓу несреќата во Бејрут, предизвикана од експлозија на несоодветно чувана хемикалија и потенцијалната опасност за Скопје...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com