Таг: отровно

Отровно ќебапче за кучето на соседите каде си игра нивната 4...

Семејство од скопската населба Лисиче се жали дека нивен сосед постојано се обидува да ги отруе нивните две кучиња и ја загрозува...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com