Таг: отсечена глава

,,Шпигл“ критикуван заради контроверзна насловна страница

Влијателниот германски неделник  "Шпигл" се најде на удар на бројни критики во Германија , заради контроверзна насловна страница на која американскиот претседател Доналд Трамп...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com