Таг: отстранување пречка

Заев: Ќе ја тргнеме секоја пречка за изговор на Иванов и...

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, денеска се сретна со амбасадорот на Република Словенија во Република Македонија, Милан Јазбец. Тема на состанокот беше процесот на формирање...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com