Таг: отфрлена

Максим Димитриевски очекува извинување од СДСМ

Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски, објави дека обвинителството ја отвфрлило кривичната пријава против него за загрозување на здравјето и општата сигурност.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com