Таг: официјални информации

Филипче бара да не се објавуваат неофицијални бројки на заразени од...

Министерот за здравство, Венко Филипче, побара медиумите да се воздржат од објавување на неофицијални бројки за тестирани и заразени.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com