Таг: охрабрува

Сад и ЕУ ги охрабруваат партиите

Американската амбасада во Македонија ги охрабрува политичките партии да се придржуваат до обврските кои што ги презеле со потпишувањето на Договорот од Пржино и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com