Таг: охридски маратон

Италијански пливачи победија на Охридскиот маратон

Италијанските пливачи Франческо Џетини во машка и Барбара Позопон во женска конкуренција се победници на 32. Охридски пливачки маратон, кој се одржа под покровителство...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com