Таг: паатување

Македонските државјани од 1 јуни ќе може да патуваат во Црна...

Националното координативно тело за заразни болести на Црна Гора, вчера констатираше дека епидемијата на КОВИД 19 во Црна Гора е целосно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com