Таг: паднаа сент тропе

Два воени хеликоптери паднаа во близина на Сен Тропе(видео)

Најмалку 5 лица загинаа при уривање на два воени хеликоптери на југот на Франција во блзина на Сен Тропе. Ројтерс пренесува дека хеликоптерите припаѓале на Училиштето...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com