Таг: пад авион

ВИДЕО: Падот на авионот во Мелбурн снимен со камера

Падот на малиот авион кој се урна во еден трговски центар во близина на Мелбурн, е забележан со видео камера. Во несреќата загинаа 4...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com