Таг: пандов

Пандов до СДСМ: Хунто комуњарска џабе го барате, сите ние сме...

Александар Пандов, кој често ги коментира по медиумите политичките случувања и е поддржувач на политиките на ВМРО ДПМНЕ, на својот ФБ профил на власта...

Пандов се закани дека ќе ги брка од работа и ќе...

,,Читам вчера Сашо Сенков после цела година притвор во Шутка е ослободен од обвинение. Тврдам дека истото порано или подоцна ќе се случи и...

Пандов смета дека отсуството на Латас, Ефтов, Јанко од медиумите придонело...

Александар Пандов, провмровски аналитичар , во емисијата ,,Само вистина“ на Канал 5, јавно призна дека ВМРО ДПМНЕ и Никола Груевски се одржувале на власт...

За Александар Пандов единствен лидер зад кој ќе чекори е Никола...

,,Верувам дека во главата на секој Македонец во моментов постојат голем број на прашања и дилеми како понатаму во оваа тешка борба и ситуација...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com