Таг: паоло роси

Почина италијанската фудбалска легенда Паоло Роси

Во 64 година од животот, по долга и тешка болест, почина легендата на италијанскиот фудбал, Паоло Роси, пренесе РАИспорт.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com