Таг: папрадиште

На Јабланица снимени три разиграни и весели мечки(видео)

ФБ групата ,,Планинарскиот дом Папрадиште“-објави снимка направена со фото замки поставени на Јабланица, од три мечки кои расположени и разиграни поминуваат токму...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com